Komunikat

Bydgoskie Stowarzyszenie Pomocy Prawnej we współpracy z Miastem Bydgoszczą serdecznie zaprasza do skorzystania z bezpłatnej infolinii dotyczącej pomocy dla przedsiębiorców i osób będących na kwarantannie w związku z epidemią COVID-19 w ramach, której lokalni przedsiębiorcy i osoby przebywające na kwarantannie będą mogły otrzymać pomoc w zakresie doradztwa prawnego poza rejestracją.
Aby skorzystać z pomocy prawnej wystarczające będzie zadzwonienie do specjalisty na infolinię,pod numer telefonu : 536-031-913
która będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19.
Uruchomienie infolinii pomocy jest odpowiedzią na aktualne potrzeby przedsiębiorców i osób będących na kwarantannie. Uruchomienie infolinii świadczącej pomoc dla przedsiębiorców i osób na kwarantannie, stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na pomoc prawną dla osób, które odczuły skutki obostrzeń związanych z wystąpieniem epidemii Covid-19. W ramach pomocy przedsiębiorcy i osoby będące na kwarantannie otrzymają pomoc w zakresie:
-Prawo pracy;
-Prawo umów i zobowiązania z umów;
-Procedury załatwiania spraw urzędowych w związku z COVID-19;
-Procedury załatwiania spraw sądowych w związku z COVID-19.
Od 2 stycznia 2021r. udostępniono specjalny numer telefonu 536-031-913, pod którym przedsiębiorcy i osoby będące na kwarantannie będa mogły uzyskać pomoc prawną z pominięciem systemu rejestracji, a pomoc będzie udzielana codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 19.